Di Maria poparł Mbappe. “Podjął słuszną decyzję”

Angel Di Maria
fot. PressFocus Na zdjęciu: Angel Di Maria

Kylian Mbappe podjął decyzję, że nie rozstanie się z PSG. Reprezentant Francji łączony przez wiele miesięcy z Realem Madryt znalazł przedłużył kontrakt z klubem z Ligue 1 do 2025 roku. Opinią na ten temat podzielił się Angel Di Maria.

  • Zakończyła się w sobotę wieczorem saga transferowa związana z przyszłością Kyliana Mbappe
  • 23-latek zdecydował się na parafowanie nowej umowy z PSG
  • Decyzję reprezentanta Francji skomentował Angel Di Maria

Mbappe skuszony krociami

Kylian Mbappe długo zastanawiał się nad swoją przyszłości.ą. Do końca nie było jasne, czy mistrz świata z 2018 roku zostanie w PSG, a może jednak zdecyduje się na przeprowadzkę do Realu Madryt. Piłkarz postanowił zostać w ekipie z Parc des Princes.

– Mbappe podjął właściwą decyzję. Jest bardzo młody, nadal będzie miał czas, aby przenieść się do Realu Madryt – rzekł Angel Di Maria cytowany przez Onze Mondial.

Kylian Mbappe trafił do PSG w 2017 roku. Najpierw francuski zawodnik trafił do giganta Ligue 1 na wypożyczenie. Po roku natomiast związał się z paryżanami na zasadzie transferu definitywnego.

23-latek jak na razie rozegrał w PSG łącznie 217 meczów, notując w nich 171 trafień i 87 asyst. Rynkowa wartość Mbappe to 160 milionów euro. Zawodnik występuje od 2017 roku w reprezentacji Francji. W drużynie narodowej rozegrał 54 mecze, strzelając w nich 23 gole. Tymczasem w 2018 roku wywalczył z Trójkolorowymi mistrzostwo świata.

Czytaj więcej: Mbappe przemówił w Paryżu. “To jest mój dom, moje miasto” [WIDEO]

Komentarze