Co z przyszłością Ramosa? Brat piłkarza PSG zabrał głos

Sergio Ramos
Pressfocus Na zdjęciu: Sergio Ramos

Paris Saint-Germain rzekomo rozważa rozwiązanie kontraktu z Sergio Ramosem, przez jego stałe problemy zdrowotne. Sprawę skomentował brat Hiszpana.

  • Sergio Ramos wciąż czeka na debiut w PSG
  • Hiszpanowi granie uniemożliwiają problemy zdrowotne
  • Na temat sytuacji 35-latka wypowiedział się brat piłkarza

Nieudany pobyt Ramosa w PSG

Przez ostatnie kilkanaście miesięcy madryckie media żyły tematem Sergio Ramosa i tego, czy Hiszpan przedłuży swój wygasający w czerwcu kontrakt. Ówczesny kapitan Królewskich w przeszłości był kuszony przez najlepsze drużyny na świecie, ale zawsze im odmawiał. Na Estadio Santiago Bernabeu cieszył się bowiem statusem klubowej legendy.

Intencją Ramosa było pozostanie w Realu. Hiszpan oczekiwał, że Florentino Perez przystanie na oczekiwaną przez niego dwuletnią umowę. Prezydent madryckiego klubu proponował rok i swojej oferty nie zmienił do samego końca. W efekcie 35-letni defensor musiał opuścić Madryt.

Ramos na brak zainteresowania nie narzekał. Finalnie zdecydował, że dołączy do Paris Saint-Germain, które skusiło go dwuletnim i świetnie płatnym kontraktem oraz wizją gwiazdorskiego zespołu walczącego o triumf w Lidze Mistrzów. Hiszpan podpisał z paryżanami umowę do 30 czerwca 2023 roku, ale wciąż nie zadebiutował w nowych barwach. Powodem są ciągłe kłopoty zdrowotne.

Głos na temat Ramosa zabrał jego brat. – Sergio zagra w PSG tak szybko, jak tylko będzie mógł. Nie przejdzie na emeryturę ani nie zerwie kontraktu. Nie ma wątpliwości co do przyszłości Sergio – powiedział zdecydowanie Rene Ramos, który tym samym zdementował informacje sugerujące przedwczesne rozstanie 35-latka z paryżanami. Hiszpan w przyszłym tygodniu ma wrócić do treningów ze swoją drużyną.

Czytaj także: Bayern Monachium – Freiburg: Lewandowski z golem, koniec pięknej serii

Komentarze