Reprezentant Polski zawieszony w Ligue 1

Komisja Dyscyplinarna podjęła ona decyzję o zawieszeniu Wieteski na dwa mecze. To pokłosie czerwonej karki obrońcy w ostatnim ligowym meczu. Były gracz Legii kopnął rywala w okolice szyi.

Mateusz Wieteska
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Mateusz Wieteska
  • Mateusz Wieteska został zawieszony na dwa mecze w lidze francuskiej
  • To pokłosie czerwonej kartki w ostatnim ligowym meczu
  • Drużyna Polaka zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Ligue 1

Były obrońca Legii zawieszony we Francji

Clermont Foot, to jedna z najbardziej pozytywnie zaskakujących ekip w Ligue 1. “Les Lanciers” zajmują obecnie 8. miejsce w ligowej stawce, co jest świetnym wynikiem. W dodatku mają kapitalną serię pięciu wygranych spotkań z rzędu. Duża w tym zasługa Mateusza Wieteski. Polak jest bowiem ważnym i pewnym ogniwem defensywy swojego zespołu.

Teraz jednak reprezentanta Polski zabraknie w dwóch najbliższych spotkaniach. A to ze względu na zawieszanie spowodowane czerwoną kartką w ostatnim ligowym meczu z Reims. Były piłkarz Legii Warszawa wdał się w przepychanki, w efekcie czego został uderzony łokciem. Nie pozostał jednak dłużny swojemu rywalowi i leżąc na murawie kopnął go w okolice szyi.

Komisja Dyscyplinarna podjęła ona decyzję o zawieszeniu Wieteski na dwa mecze. 26-latek nie zagra w spotkaniach z Auxerre oraz Lyonem. Rywal, który uderzył Polaka został napominany tylko żółtą kartką.

Czytaj więcej: Neymar rozczarowany postawą kibiców. Brazylijczyk podjął ważną decyzję

Komentarze