Ligue 1
Ligue 1

Aulas: Czekamy na oferty ws. Fekira i Ndombele

W jednym ze swoich ostatnich wywiadów prezydent Olympique Lyon Jean Michael Aulas dał do zrozumienia, że Nabil Fekir i Tanguy Ndombele mogą latem zmienić klub. Sternik Les Gones zaznaczył jednak, że cały czas czeka na atrakcyjne oferty w sprawie piłkarzy.

Czytaj dalej…

W kontekście Fekira warto przypomnieć, że ten zawodnik już rok temu mógł zmienić barwy klubowe, będąc jedną nogą w Liverpoolu FC. Francuz nie przeszedł jednak pomyślnie testów medycznych, co poskutkowało tym, że transakcja nie została sfinalizowana. Możliwe jednak, że temat wkrótce zostanie wskrzeszony.

Tymczasem w przypadku Ndombele pojawiły się ostatnio głosy, że chce go pozyskać Tottenham Hotspur. Zawodnik odniósł się do tego w rozmowie z TeleFoot. – Chyba nie ma zawodnika, który nie byłby zainteresowany transferem do tak dużego klubu – rzekł piłkarz.

Z kolei w rozmowie z L’Equipe na temat przyszłości obu zawodników wypowiedział się Aulas. – Fekir jest chętny na zmianę klubu, więc jesteśmy otwarci na ewentualny transfer. Czekamy w każdym razie na propozycje, na razie nie ma żadnych ofert – rzekł przedstawiciel klubu z Ligue 1.

– W sprawie Ndombele jeszcze nie podjęliśmy żadnej decyzji. Mamy wiele ofert, ale żadna nie spełnia naszych oczekiwań – dodał Aulas.

Komentarze