Polska – Belgia: znamy skład na rewanż za wysoką porażkę w Brukseli!

Lewandowski i Dendoncker
PressFocus Na zdjęciu: Lewandowski i Dendoncker

Selekcjonerzy Michniewicz i Martinez odsłonili karty. Znamy już wyjściowe składy na ostatni mecz obu reprezentacji przed udaniem się na zasłużone urlopy.

  • We wtorek reprezentacja Polski zakończy czerwcowe zgrupowanie rewanżowym meczem z Belgią
  • W Brukseli gospodarze rozbili Biało-czerwonych aż 6:1
  • Czesław Michniewicz postawił na najmocniejszy możliwy skład, za to Martinez musiał dać szansę rezerwowym

Polska – Belgia: gospodarze na galowo, Czerwone Gwiazdy bez największych gwiazd

Już o godzinie 20:45 rozpocznie się ostatnie spotkanie reprezentacji Polski w tym sezonie. Mecz z kadrą Belgii będzie czwartym podczas czerwcowego zgrupowania. Po jego zakończeniu uczestnicy będą mogli wyjechać na zasłużone wakacje. Ale zanim do tego dojdzie, Biało-czerwoni spróbują zrewanżować się Czerwonym Diabłom za iście piekielne lanie z Brukseli (1:6).

Czesław Michniewicz, jak zapowiadał wcześniej, postawił między słupkami na Wojciecha Szczęsnego. Przed nim zagrają Matty Cash, Kamil Glik, Mateusz Wieteska i Jakub Kiwior. Łącznikami między obroną, a atakiem będą Szymon Żurkowski z Karolem Linettym. Obsługiwać Roberta Lewandowskiego spróbują Sebastian Szymański, Piotr Zieliński oraz Nicola Zalewski.

Roberto Martinez musi w ostatnim spotkaniu zgrupowania poradzić sobie bez największych gwiazd. W bramce zobaczymy Simona Mignoleta. Tercet w obronie stworzą zaś Jan Vertonghen, Toby Alderweireld i Leander Dendoncker. Wyżej zobaczymy zaś Timothy’ego Castagne’a, Axela Witsela, Youriego Tielemansa i Thorgana Hazarda. W ataku drugi z braci Hazard, Eden, wystąpi zaś z Michym Batshuayim oraz Driesem Mertensem.

Polska: Szczęsny – Cash, Glik, Wieteska, Kiwior – Żurkowski, Linetty, Szymański, Zieliński, Zalewski – Lewandowski

Belgia: Mignolet – Vertonghen, Alderweireld, Dendoncker – Castagne, Witsel, Tielemans, T. Hazard – E. Hazard, Batshuayi, Mertens

Polska
Belgia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 14 czerwca 2022 20:53.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze