“Nie twórzmy opery mydlanej wokół Cristiano Ronaldo”

Bruno Fernandes
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bruno Fernandes

Reprezentacja Portugalii rozczarowała we wtorkowym meczu z Hiszpanią w Lidze Narodów UEFA. Podopieczni Fernando Santosa dali wyrwać sobie pierwsze miejsce w grupie w ostatnich fragmentach rywalizacji. Głos w sprawie zabrał pomocnik broniący na co dzień barw Man Utd.

  • Reprezentacja Portugalii przegrała z Hiszpania po golu Alvaro Moraty
  • Porażka ekipy Fernando Santosa skutkowało zakończenie rywalizacji przez tę ekipę na drugim miejscu w grupie drugiej w dywizji A w Lidze Narodów
  • Bardzo rozczarowany taki obrotem wydarzeń był Cristiano Ronaldo

Bruno Fernandes opowiedział o frustracji Cristiano Ronaldo

Reprezentacja Portugalii przegrała z Hiszpanią (0:1) po golu Bruno Fernandesa. Tym samym ekipie Fernando Santosa wymknął się awans do Final Four w Lidze Narodów UEFA.

Bruno Fernandes po zakończeniu starcia na Estadio Municipal de Braga opowiedział między innymi o rozczarowaniu Cristiano Ronaldo. Doświadczony zawodnik sprawiał wrażenie mocno wkurzonego porażką La Furia Roja.

Zobacz także:

– Cristiano ma się dobrze, jak zawsze ma ambicję pomagania drużynie narodowej i nie ma potrzeby tworzyć wielkich historii. Ronaldo jest tutaj, aby pomóc i nadal będzie pomagać. Cristiano jest napastnikiem, chce strzelać gole. Rozczarowanie to normalna sprawa, ale wszyscy jesteśmy bardzo rozczarowani. Nie trzeba robić opery mydlanej wokół Cristiano – przekonywał reprezentant Portugalii cytowany przez A Bolę.

Zrobił to, co musiał zrobić. Będą kolejne mecze, będą gole, będzie miał więcej okazji i spokój, żeby dalej zdobywać wiele bramek dla naszej reprezentacji. Nie można zapominać, że jest w zasadzie najlepszym strzelcem drużyn narodowych w historii – kontynuował Bruno Fernandes.

Czytaj więcej: Luis Enrique opowiedział o meczu z Portugalią. “Zwycięstwo lekarstwem na depresję i smutek”

Komentarze