Zamieszki w Neapolu przed meczem Ligi Mistrzów

Gianluca Di Marzio informuje, ze w Neapolu doszło do zamieszek przed wieczornym meczem Ligi Mistrzów, w którym Napoli zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt. W centrum miasta doszło do starć niemieckich fanów z policją.

Eintracht Frankfurt - SSC Napoli
PressFocus Na zdjęciu: Eintracht Frankfurt - SSC Napoli
  • Gorąco w Neapolu przed meczem Ligi Mistrzów
  • Niemieccy kibice starli się z policją
  • Zostało podpalonych kilka samochodów

Napoli gra z Eintrachtem o ćwierćfinał Ligi Mistrzów

Już trzy tygodnie temu we Frankfurcie było gorąco przed meczem Eintrachtu z Napoli. Wtedy do bójki doszło w jednym z pubów w centrum miasta, a policja aresztowała kilka osób. W ostatnich dniach pojawiały się obawy, że sytuacja może powtórzyć się również w Neapoli. Niestety, przewidywania okazały się słuszne.

Gianluca Di Marzio informuje, że w centrum miasta doszło do starć kibiców Eintrachtu z włoską policją. Zostało też podpalonych kilka samochodów. Jednak według najnowszych doniesień do eskalacji przemocy nie doszło, a służby mundurowe opanowały sytuację. Obecnie nie ma informacji o poszkodowanych.

Mecz rewanżowy 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Napoli i Eintrachtem rozpocznie się o godzinie 21:00. Zespół Luciano Spallettiego będzie bronił dwubramkowej zaliczki z pierwszego spotkania.

Zobacz również: Juventus udowadnia, że Pogba nadal jest ważnym zawodnikiem

Komentarze