Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Trener Lokomotiwu: Chcemy sprawić kłopoty Juve

W środkowy wieczór bardzo interesująco zapowiada się bój, w którym Lokomotiw Moskwa zmierzy się na swoim stadionie z Juventusem FC. Przed tym starciem szkoleniowiec ekipy ze stolicy Rosji przekonywał, że jego zespół jest gotowy na ten bój.

Czytaj dalej…

– Emocje związane z tym meczem są ogromne. Jeśli zdobędziemy jakiekolwiek punkty w tym starciu, mamy dużą szansę zagrać wiosną w europejskich pucharach – powiedział Yuri Semin na konferencji prasowej.

– Naszym celem jest sprawił Juve troche trochę kłopotów. Każdy punkt jest dla nas bardzo ważny. Będziemy walczyć o każdą piłkę, chcąc prezentować jednak rozważną grę. W przeciwnym razie trudno będzie powstrzymać napastników Juventusu – dodał opiekun Lokomotiwu.

– Będziemy chcieli utrzymać równowagę między obroną a atakiem. Nie wszystko zależy jednak od nas. Nie można zapominać, że jest też przeciwnik. Jeśli rywale pozwolą nam atakować więcej, będziemy chcieli z tego skorzystać – zaznaczył Semin.

W tabeli grupy D turyńczycy są liderem z dorobkiem siedmiu “oczek” na koncie. Rosyjska drużyna plasuje się na trzeciej pozycji z trzema punktami.

Komentarze