Dobre wieści w sprawie zdrowia Szczęsnego

Wojciech Szczęsny
PressFocus Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Włoskie media podały datę powrotu do gry Wojciecha Szczęsnego i Angela Di Marii. Obaj gracze mają być do dyspozycji Massimiliano Allegriego już podczas nadchodzącego starcia Juventusu z Benfiką.

  • Wojciech Szczęsny doznał poważnie wyglądającej kontuzji w meczu ze Spezią, który miał miejsce 31 sierpnia
  • Polski bramkarz ma jednak wrócić do gry już na środowe starcie Juventusu z Benfiką
  • Oprócz golkipera Massimiliano Allegri może liczyć na powrót Angela Di Marii

Szczęsny wróci na mecz Ligi Mistrzów

Juventus ma na początku bieżącego sezonu wielkie problemy z kontuzjami. Do niedzielnego spotkania przeciwko Salernitanie, Stara Dama podejdzie bez siedmiu zawodników. Te absencje odbijają się na wynikach drużyny. Turyńczycy stracili dystans do lidera w Serie A, a pierwszy mecz w Lidze Mistrzów przegrali. Paris Saint-Germain okazało się zbyt silne dla rekordowych mistrzów Włoch.

Ale media z Półwyspu Apenińskiego przekazują dobre informacje – zarówno dla Juventusu, jak i reprezentacji Polski. Już na środowe starcie przeciwko Benfice ma powrócić dwóch graczy. Jednym z nich jest Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz doznał poważnie wyglądającej kontuzji w starciu ze Spezią. Na szczęście okazało się, że rozbrat golkipera z grą potrwa zaledwie dwa tygodnie. Drugim z zawodników, którzy wzmocnią kadrę Massimiliano Allegriego przed drugą kolejką Champions League ma być Angel Di Maria.

Szczęsny rozpoczął szósty sezon w barwach Starej Damy. Wygrał z nią aż siedem krajowych trofeów i jak dotąd rozegrał dla niej 179 spotkań.

Czytaj więcej: Zmiana daty meczu Ligi Mistrzów. Powodem żałoba po królowej.

Juventus FC
Salernitana
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 11 września 2022 20:43.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze