Poznaliśmy skład Lecha na mecz z Karabachem

Piłkarze Lecha Poznań
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze Lecha Poznań

John van den Brom ogłosił skład Lecha Poznań na rewanżowy mecz I rundy Ligi Mistrzów z Karabachem Agdam. Szansę gry dostali ci sami piłkarze, którzy w wyjściowej jedenastce wyszli przed tygodniem.

  • John van den Brom postawił na sprawdzonych już graczy
  • Zmusiła go jednak do tego sytuacja kadrowa po meczu o Superpuchar Polski z Rakowem Częstochowa
  • Trzech graczy odniosło bowiem kontuzję w starciu ze zdobywcą Pucharu Polski

Lech broni jednobramkowej zaliczki

O 18 Lech Poznań rozpocznie rewanżowe starcie z Karabachem Agdam w kwalifikacjach do Champions League. Przed tygodniem, przy ul. Bułgarskiej, mistrzowie Polski wygrali skromnie 1:0 po trafieniu Mikaela Ishaka. Teraz piłkarze Johna van den Broma będą bronić jednobramkowej zaliczki.

Skład Kolejorza jest identyczny jak w pierwszym spotkaniu. W bramce ponownie zobaczymy wypożyczonego z Metalista Charków, Artura Rudko. Linię obrony stanowić będzie kwartet: Joel Pereira, Lubomir Satka, Antonio Milić i Pedro Rebocho. W pomocy szansę gry ponownie dostał Kristoffer Velde. Poza nim w drugiej linii zobaczymy również Radosława Murawskiego, Jespera Karlstroma, Michała Skórasia oraz Joao Amarala. W ataku zaś wystąpi Mikael Ishak.

Kontuzje odniesione w meczu o Superpuchar Polski z Rakowem Częstochowa wykluczyły z udziału w dzisiejszym spotkaniu Adriela Ba Louę, Dani Ramireza i Alfonso Pereza.

Skład Lecha na mecz z Karabachem Agdam: Artur Rudko, Joel Pereira, Lubomir Satka, Antonio Milić, Pedro Rebocho, Kristoffer Velde, Jesper Karlstrom, Radosław Murawski, Michał Skóraś, Joao Amaral, Mikael Ishak.

Przeczytaj również: Lech ma kłopot przed Karabachem, trzech piłkarzy kontuzjowanych

Komentarze