Marcus Rashford
Marcus Rashford fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Manchester United – PSG: transmisja, gdzie oglądać online?

W środę 2 grudnia o 21:00 rozegrany zostanie mecz Ligi Mistrzów: Manchester United – PSG. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Manchester United – PSG. Hit w grupie H

Manchester United przystąpi do swojego starcia, chcąc wygrać swój piąty mecz z rzędu, licząc wszystkie rozgrywki. Zawodnicy Czerwonych Diabłów w trakcie minionego weekendu pozostawili w pokonanym polu Southampton FC, wygrywając 3:2. Z kolei mistrzowie Francji mają nadzieję, że uda im się wrócić na zwycięski szlak po potknięciu z Bordeaux (2:2).

Konfrontacja w ramach grupy H fazy grupowej Ligi Mistrzów ma niezwykłe znaczenie dla dalszych losów rywalizacji. Aktualnie liderem jest ekipa Ole Gunnara Solskjaera, mająca dziewięć punktów na koncie. W każdym razie za jej plecami są PSG i RB Lipsk, mające po sześć “oczek”.

Manchester United był górą w każdym z dwóch ostatnich starć z zespołem ze stolicy Francji. Warto jednak podkreślić, że były to potyczki rozgrywane na Parc des Princes. Na swoim obiekcie Czerwone Diabły w boju z PSG nie grały już tak skutecznie. W lutym 2019 roku angielska ekipa przegrała paryżanami 0:2.

Manchester United – PSG: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Czerwonych Diabłów i Les Parisiens. Z meczu Manchester United – PSG transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, będzie można obejrzeć na antenach TVP 1 i Polsat Sport Premium.

Manchester United – PSG, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Old Trafford, będzie również dostępna w internecie. Manchester United – Paris Saint-Germain online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS. Ponadto spotkanie będzie można obejrzeć na stronie internetowe Sport.tvp.pl.

Komentarze