LM: Mahrez zadrwił z Bakkera w meczu PSG – Man City

Mitchell Bakker i Riyad Mahrez
Mitchell Bakker i Riyad Mahrez fot. PressFocus

Manchester City w środku tygodnia pokonał na Parc des Princes miejscowe Paris Saint-Germain 2:1 w półfinale Ligi Mistrzów. Tymczasem sporo emocji wywołała sytuacja, po której czerwoną kartką ukarany został Idrissa Gueye. W niepublikowanych wcześniej materiałach wideo można dostrzec, że między Riyadem Mahrezem a Mitchelem Bakkerem doszło do napiętej wymiany zdań.

Sprzeczka w starciu gigantów

Manchester City dzięki wygranej na trudnym terenie jest nieco bliżej wywalczenia awansu do finału Ligi Mistrzów. Chociaż podopieczni Mauricio Pochettino z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tej rywalizacji. RMC Sport opublikowało natomiast materiał, który wywołał sporo kontrowersji. Po ostrym wejściu Idrissy Gueye wyraźnie poruszony był jeden z piłkarzy The Citizens.

– Idź, sprawdź – natychmiast po zdarzenie przekazał Riyad Mahrez w kierunku Felixa Brycha, prosząc go, by zweryfikował sytuacje przez VAR przed ukaraniem Idrissy Gueye.

Bakker do Mahreza: “Nic nie widziałeś”

Pomocnik paryżan natychmiast przyznał się do błędu, ale bronił się, że nie chciał zrobić krzywdy Ilkayowi Gundoganowi. Jego słowa nie przekonywały jednak Algierczyka, który po chwili znów prosił arbitra o sprawdzenie sytuacji przed monitorem. Kilka słów wtrącił Mitchel Bakker, broniąc jednocześnie swojego kolegę z zespołu.

Holender skierował kilka zdań w kierunku Mahreza. – Po co się odzywasz w tej sprawie, skoro nic nie widziałeś… – rzekł Bakker.

Na odpowiedź zawodnika Man City nie trzeba było długo czekać. – Odejdź, kim ty w ogóle jesteś? – pytał retorycznie Mahrez. Po chwili sytuacja została opanowana. Gueye ostatecznie zobaczył czerwoną kartkę.

Rewanżowe starcie na Etihad Stadium odbędzie się już w najbliższy wtorek.

Komentarze