Losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów: gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream online (17.03.2023)

Losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów: transmisja za darmo oraz stream online. Rywalizacja w Lidze Mistrzów wkracza w decydującą fazę, a w grze o końcowy triumf pozostało już tylko osiem zespołów. Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się w piątkowe południe. Sprawdź gdzie obejrzeć losowanie Ligi Mistrzów.

Erling Haaland
PressFocus Na zdjęciu: Erling Haaland

Losowanie Ligi Mistrzów, gdzie oglądać?

W tym tygodniu poznaliśmy komplet ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów. W 1/8 finału obeszło się bez większych sensacji, a kilka zespołów potwierdziło bardzo wysokie aspiracje – z Realem Madryt czy Manchesterem City na czele. Rozgrywki pucharowe rządzą się jednak swoimi prawami i wszystkie zespoły zdają sobie sprawę z tego, jak długa czeka je jeszcze droga.

W najbliższy piątek odbędzie się losowanie zarówno ćwierćfinałowych jak i półfinałowych par. Oznacza to, że wszystkie drużyny poznają swoją ewentualną drogę do finału.

Podczas losowania nie będą obowiązywać żadne obostrzenia. Wszystkie drużyny będą losowane z jednego koszyka, a zespoły z tego samego kraju mogą trafić na siebie.

Uczestnicy 1/4 finału Ligi Mistrzów: Bayern Monachium, Benfica Lizbona, Chelsea FC, Inter Mediolan, Manchester City, AC Milan, SSC Napoli i Real Madryt.

Losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów odbędzie się w piątek (17 marca) o godzinie 12:00 w szwajcarskim Nyonie.

Losowanie Ligi Mistrzów, transmisja na żywo w TV

Transmisję z piątkowego losowania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Losowanie, które rozpocznie się o godzinie 12:00, będzie transmitowane na kanale Polsat Sport Premium 1.

Losowanie Ligi Mistrzów, transmisja online

Losowanie można obejrzeć również za pośrednictwem internetu. Jedną z opcji jest skorzystanie z usługi CANAL+ online. Teraz pakiet z kanałami CANAL+, Polsat Spot Premium i Eleven Sports można mieć w cenie 59 zł miesięcznie – przy półrocznej subskrypcji i wpłacie z góry.

Gdzie obejrzeć losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów?

Losowanie będzie transmitowane na kanale Polsat Sport Premium 1 oraz w usługach CANAL+ online i Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów?

Losowanie odbędzie się w piątek (18 marca) o godzinie 12:00.

Komentarze