“Lewangolski” króluje na okładkach. “Show Barca” 

Robert Lewandowski
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Media w Hiszpanii zachwycają się hat-trickiem, którym w Lidze Mistrzów popisał się Robert Lewandowski. Doceniana jest też wygrana Barcelony 5:1.

  • Robert Lewandowski może z przyjemnością patrzeć na okładki hiszpańskich mediów
  • Gazety doceniają hat-trick Polaka w Lidze Mistrzów
  • Barcelona pokonała w środę 5:1 Viktorię Pilzno

Lewandowski obiektem westchnień w Hiszpanii

Polscy kibice doskonale wiedzą, jak rewelacyjnym piłkarzem jest Robert Lewandowski. W Hiszpanii wiedzieli o kunszcie 34-latka, ale jego umiejętności poznali dopiero po transferze do Barcelony. Lewandowski w Hiszpanii podbija serca kibiców oraz dziennikarzy, którzy umieszczają go na okładkach gazet.

Mundo Deportivo na pierwszym planie umieściło tytuł “Lewangolski”  ze zdjęciem Polaka pokazującego trzy palce, oznaczające hat-tricka skompletowanego w Lidze Mistrzów w starciu z Viktorią Pilzno. – Polski napastnik zdobył swojego pierwszego hat-tricka w Barcelonie i przewodził walcowi Blaugrany podczas ekscytującego startu Ligi Mistrzów na Camp Nou – czytamy w Mundo Deportivo. Lewandowski jest też pierwszoplanową postacią katalońskiego Sportu, który zdecydował się na tytuł “Show Barca” .

Lewandowski został wyróżniony również w katalońskiej gazecie L’Esportiu, choć w tym medium jako zdjęcie główne wybrano cały zespół Barcelony, świętujący jednego z pięciu goli. – Barça pokazuje swój potencjał oraz chęć odzyskania statusu w Europie, trzęsąc Camp Nou i dokonując kolejnej goleady. Lewandowski znów uderza, notując swojego pierwszego hattricka w barwach Blaugrany, rozumiejąc się najlepiej z inspirującym Dembele – czytamy w L’Esportiu.

Czytaj także: Lewandowski brakującym elementem Barcelony. “Bardzo nam pomoże” 

Komentarze