Griezmann i Dembele zagrają z Napoli?

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann fot. Grzegorz Wajda

Przygotowania Barcelony do spotkania Ligi Mistrzów z Napoli wkroczyły w decydującą fazę. Sztab szkoleniowy Dumy Katalonii, z trenerem Quique Setienem na czele, otrzymał w sobotę kolejne bardzo dobre wiadomości.

Czytaj dalej…

Do pojedynku na Camp Nou, który zadecyduje o awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, pozostało już tylko siedem dni. Obie jedenastki zmierzą się ze sobą dokładnie za tydzień.

Powrót Francuzów

Zespół Barcelony w sobotę wrócił do zajęć, po tym jak w piątek otrzymał dzień wolnego. Po raz kolejny w treningu udział wziął Clement Lenglet, który zajęcia wznowił już w czwartek. To jednak nie jedyna dobra wiadomość z katalońskiego obozu. W części treningu udział wzięli również inni rekonwalescenci, Antoine Griezmann i Ousmane Dembele.

Obaj Francuzi przez ostatni tydzień trenowali indywidualnie, a w sobotę mieli już okazję trenować z zespołem. Wiele wskazuje na to, że obaj będą do dyspozycji trenera Quique Setiena na spotkanie z Napoli, choć trudno spodziewać się ich w wyjściowej jedenastce.

Testy i próba generalna

Przed sobotnim treningiem, piłkarze Barcelony zostali poddani kolejnym testom PCR, aby potwierdzić, że nie są zarażeni koronawirusem. Przeprowadzenie badań zostało zarządzone przez Europejską Unię Piłkarską (UEFA).

W niedzielę Barcelonę czeka natomiast próba generalna przed meczem z Napoli. Trener Quique Setien zarządził bowiem przeprowadzenie wewnętrznego sparingu.

Komentarze