Conte wraca na ławkę Tottenhamu. “Przeceniłem swój organizm”

Antonio Conte wspomoże Tottenham w środowym meczu z Milanem. Włoch pojawi się na ławce trenerskiej po kilku spotkaniach absencji.

Antonio Conte
Pressfocus Na zdjęciu: Antonio Conte
  • Tottenham będzie wzmocniony na środowy mecz
  • Po przezwyciężeniu problemów zdrowotnych, na ławce zasiądzie Antonio Conte
  • Włoch wypowiedział się przed spotkaniem z Milanem w Lidze Mistrzów

Conte poprowadzi Tottenham. Celem ćwierćfinał Ligi Mistrzów

W pierwszej włosko-angielskiej batalii górą był Milan, który wygrał 1:0. Tottenham liczy na odrobienie straty w środowym rewanżu. Zwłaszcza, że drużyną będzie mógł pokierować Antonio Conte, który zwalczył już problemy zdrowotne. Trener londyńczyków przeszedł operację pęcherzyka żółciowego.

Wczorajszy dzień (pierwszy dzień po powrocie) był pozytywny, moje samopoczucie było naprawdę dobre. Z daleka starałem się być blisko mojego personelu i graczy za pomocą wideo i próbowałem być połączony. Ale być obecnym to coś zupełnie innego – komentuje Antonio Conte..

Z pewnością przeceniłem swój organizm i kwestię rekonwalescencji po przebytej operacji. Teraz wróciłem i moim celem jest awans do dalszej fazy rozgrywek. Przychodzi nam zmierzyć się z drużyną, która w ubiegłym roku wygrała mistrzostwo Włoch. Mam nadzieję, że w środę poczuję niesamowitą atmosferę na stadionie – rzekł trener Tottenhamu przed meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Czytaj także: Tottenham nie myśli o przedłużeniu kontraktu z trenerem

Komentarze