Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Conte: Barcelona nie będzie szczęśliwa mierząc się z Interem

– Chcemy sprawić, by nasi kibice byli dumni, grając w piłkę, która ich ekscytuje i z którą mogą się identyfikować – powiedział szkoleniowiec Interu Mediolan Antonio Conte przed pierwszym meczem w fazie grupowej Ligi Mistrzów w nowym sezonie.

Czytaj dalej…

Nerazzurri rywalizację w fazie grupowej rozpoczną od wtorkowego meczu ze Slavią Praga przed własną publicznością.

– Trudno jest wyznaczyć cele, zobaczymy jak wszystko będzie się układać. Ważne jest, aby dać z siebie 110% i niczego nie żałować – kontynuował Conte.

– Wiem, jak trudno jest wygrać Ligę Mistrzów i wiem, jak bolesna jest porażka w finale. To rozgrywki, w których jedno zdarzenie, jak strzał, który trafia lud odbija się od słupka, może wszystko zmienić. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, takich jak forma, zawieszenia – mówił trener Interu.

– Posiadanie Barcelony w naszej grupie jest fascynujące. Będzie to spotkanie, które popycha nas do dawania z siebie wszystkiego, co najlepsze. Jestem również przekonany, że nie będą szczęśliwy, kiedy zmierzą się z Interem. Stawianie czoła wielkim zespołom będzie dla nas najlepszy sposobem, aby zobaczyć, gdzie jesteśmy – dodał Conte.

Komentarze