Bayern odarł Man United z marzeń. Grad goli w hicie kolejki [WIDEO]

Bayern zainaugurował zmagania w Lidze Mistrzów od wygranej w prestiżowym meczu. Mistrz Niemiec ograł u siebie 4:3 Manchester United.

Harry Kane
IMAGO/Nigel Keene Na zdjęciu: Harry Kane
  • Bayern zaliczył udany start w Lidze Mistrzów
  • Monachijczycy ograli u siebie Manchester United
  • Niemiecki klub zwyciężył 4:3 w środowym hicie pierwszej kolejki

Bayern z wymarzonym startem Ligi Mistrzów

Po pierwszej połowie nie mieliśmy złudzeń, który zespół jest lepszy. Bayern pokazał klasę, co było widać przy składnie zbudowanej akcji i trafieniu na 1:0. Manchester United mógł uniknąć utraty gola, ale Andre Onana nie popisał się i wpuścił piłkę do siatki. Na przerwę Bayern schodził prowadząc 2:0. Gnabry pewnie pokonał Onanę, który nawet nie zareagował.

Manchester United odpowiedział gospodarzom kilka chwil po przerwie. Wówczas kontaktową bramkę zdobył Rasmus Hojlund. Niedługo później Harry Kane wykorzystał rzut karny i było 3:1. Goście do akcji zerwali się w końcówce spotkania, gdy na 2:3 trafił Casemiro. Bayern odarł jednak Manchester z marzenia o odrobieniu straty, ponieważ do siatki trafił Tel. Wydawało się, że to koniec goli. Tymczasem w 90+5 minucie dublet miał Casemiro. Było to jednak trafienie na otarcie łez.