Barca rozbiła Napoli, grał Zieliński

Luis Suarez

FC Barcelona pokonała SSC Napoli 4:0 (0:0) w ramach towarzyskiego spotkania rozegranego na Ann Arbor w Michigan.

Dla ekipy Blaugrany dwa gole strzelił w tym spotkaniu Luis Suarez. Urugwajczyk po raz pierwszy trafił do siatki rywali tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, z kolei drugie trafienie zanotował na swoim koncie w 58. minucie.

Dla Katalończyków w 56. minucie bramkę zdobył też nowy piłkarz, Antoine Griezmann, przy którego trafieniu asystował Jordi Alba. Wynik starcia na 4:0 ustalił w 63. minucie Ousmane Dembele.

Mecz na ławce rezerwowych neapolitańskiego klubu rozpoczęło dwóch reprezentantów Polski – Arkadiusz Milik, który nie pojawił się na placu gry oraz Piotr Zieliński. Pomocnik zameldował się na murawie w 46. minucie, zmieniając Elifa Elmasa.

FC Barcelona – SSC Napoli 4:0 (0:0)

1:0 Suarez 48′
2:0 Griezmann 56′
3:0 Suarez 58′
4:0 Dembele 63′