LM: Atletico znów to zrobiło. Emocjonująca przeprawa drużyny Simeone [WIDEO]

Atletico Madryt awansowało na pozycję lidera tabeli grupy E w Lidze Mistrzów. Drużyna Diego Simeone pokonała u siebie 3:2 Feyenoord Rotterdam.

Alvaro Morata
IMAGO Na zdjęciu: Alvaro Morata
  • Atletico pokazało charakter w Lidze Mistrzów
  • Klub z Madrytu dwukrotnie przegrywał, a mimo to sięgnął po pełną pulę
  • Wygrana z Feyenoordem oznaczała pozycję lidera tabeli w grupie E

Atletico zwycięskie po trudnym boju

Atletico tę edycję Ligi Mistrzów zaczęło od remisu z Lazio. Początek drugiej kolejki też nie był udany, ponieważ Feyenoord objął prowadzenie po samobójczym trafieniu Hermoso. Zespół z Madrytu miał jednak Moratę, który w 12. minucie doprowadził do remisu.

Feyenoord nie odpuścił Atletico i znów objął prowadzenie, tym razem w 34. minucie po bramce Hancko. Goście na przerwę schodzili przy wyniku 2:2, ponieważ sygnał do ataku dał Griezmann.

Po zmianie stron przypomniał o sobie Morata, który miał już dublet, a Atletico prowadzenie 3:2. Taki wynik utrzymał się już do końca, a gospodarze znów pokazali charakter. Ostatnio przegrywali w lidze 0:2, by zwyciężyć 3:2. Zespół Diego Simeone jest liderem grupy E z czterema punktami na koncie.