Raków – Spartak: trenerzy odkryli karty. Papszun dokonał dwóch roszad

Ivi Lopez
PressFocus Na zdjęciu: Ivi Lopez

Mecz Raków Częstochowa – Spartak Trnava rozpocznie się już o godzinie 18:00. Polski klub do rewanżu w el. do LKE przystąpi bez kontuzjowanego Bena Ledermana. Marek Papszun dokonał też jednej dobrowolnej zmiany w porównaniu z ubiegłotygodniowym składem. Prezentujemy wyjściowe jedenastki obu drużyn.

  • W Częstochowie wyczekują na godzinę 18:00
  • Wówczas Raków rozpocznie rewanżowy mecz trzeciej rundzie el. do LKE
  • Poznaliśmy już wyjściową jedenastkę Rakowa oraz Spartaka

Raków – Spartak: składy na mecz

Marek Papszun mógł być zadowolony w miniony czwartek, gdy zakończył się mecz Spartak – Raków w trzeciej rundzie el. do LKE. Polski klub opuścił bowiem Trnavę z dwoma golami zaliczki. Autorem obu trafień był Ivi Lopez, który rzecz jasna zacznie rewanż w podstawowym składzie. Zaszczytu tego nie dostąpi Mateusz Wdowiak, który asystował Hiszpanowi przy pierwszej bramce. Druga zmiana w porównaniu z ubiegłotygodniowym składem jest wymuszona. Kontuzjowanego Bena Ledermama zastąpi Walerian Gwilia.

Opiekun Spartak Michal Gasparik postawił w większości na te same nazwiska, chociaż nie brakuje zmian. Nowe twarze w słowackiej ekipie to np. 22-letni ghański napastnik Kelvin Boateng, czy też znany z występów w Ekstraklasie 30-letni słowacki pomocnik Samuel Stefanik.

Czytaj także: Olkiewicz w środę #24. Cyrk, A-klasa i inne atrakcje, czyli Start Łódź

Komentarze