Tobiasz uratował Legię. To mógł być gol! [WIDEO]

Legia Warszawa mierzy się z FC Midtjylland w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Tuż przed przerwą rewanżowego spotkania w Warszawie gospodarzy uratował Kacper Tobiasz.

Kacper Tobiasz
IMAGO/ FOT. PIOTR KUCZA/FOTOPYK / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Kacper Tobiasz
  • Legia podejmowała Midtjylland w rewanżowym starciu 4. rundy el. do LKE
  • W pierwszej połowie nie padła żadna bramka, co było zasługą Kacpra Tobiasza
  • Golkiper gospodarzy w świetnym stylu zatrzymał uderzenie Kristoffera Olssona

Legia – MIdtjylland. Znakomita parada Tobiasza

W pierwszym spotkaniu dwumeczu Legia – Midtjylland padł remis 3:3. Przed rewanżowym starciem obie ekipy miały takie same szanse na awans, chociaż gra na Łazienkowskiej oczywiście premiowała Wojskowych. Mimo znakomitej oprawy przygotowanej przez kibiców z Warszawy goście nie przestraszyli się i prezentowali się nieco bardziej odważnie niż podopieczni Kosty Runjaicia.

Tuż przed przerwał Duńczycy mogli wyjść na prowadzenie. Dalsgaard dorzucił piłkę z autu do Juninho, ten przedłużył do Olssona, a Szwed potężną główką spróbował zaskoczyć Kacpra Tobiasza. Na szczęście golkiper Legii był na posterunku i świetnie zareagował na ten niezwykle groźny strzał.