Ogromna strata Rakowa przed meczem ze Spartakiem. Kontuzja, czy może spodziewany transfer?

Vladan Kovacević
PressFocus Na zdjęciu: Vladan Kovacević

Vladan Kovacević nie wystąpi w czwartkowym spotkaniu Rakowa Częstochowa w eliminacjach Ligi Konferencji Europy ze Spartakiem Trnava. Rzecznik prasowy Rakowa Częstochowa na łamach portalu Meczyki.pl poinformował, że jest to spowodowane kontuzją bramkarza. Media doszukują się jednak w tym drugiego dna i możliwego transferu Serba.

  • Kovacević nie wystąpi w spotkaniu ze Spartakiem Trnava
  • Pojawiły się głosy, że może być to spowodowane ewentualnym transferem Serba
  • Sytuację uspokoił rzecznik prasowy Rakowa Częstochowa, który przyznał, że jest to wynikiem urazu

Rzecznik Rakowa Częstochowa uspokaja w sprawie Kovacevicia

W ostatnich godzinach pojawiły się informacje, że Vladana Kovacevicia w czwartkowym spotkaniu ze Spartakiem Trnava zastąpi Xavier Dziekoński. Dość zaskakujące doniesienia sprawiły, że wielu zaczęło się zastanawiać nad przyczyną tej decyzji.

Nie jest żadną tajemnicą, że Kovacević w ostatnim czasie wzbudza zainteresowanie wielu klubów. W mediach pojawiła się między informacja o zainteresowaniu bramkarzem Rakowa przez Benfikę Lizbona. Nie trudno więc połączyć kropki i wysnuć, że czwartkowa absencja jest spowodowana możliwym transferem golkipera.

Tym informacjom zaprzeczył jednak rzecznik prasowy Rakowa Częstochowa Michał Szprendałowicz, który powiedział, że Kovacević zmaga się z urazem. – Vladan ma delikatny uraz mięśniowy, który uniemożliwił mu występ w dzisiejszym meczu. Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.

– W mediach można usłyszeć o zainteresowaniu Vladanem przez różne europejskie kluby, ale nie chcę tego roztrząsać. Pewne rzeczy są wyolbrzymione, a konkretów nie ma – dodał Szprendałowicz na łamach portalu Meczyki.pl

Początek spotkania Rakowa Częstochowa ze Spartakiem Trnava w czwartek, 4 sierpnia, o godzinie 18:30.

Zobacz również: Spartak Trnava – Raków Częstochowa: typy, kursy, zapowiedź (04.08.2022)

Komentarze