Mecz Legii w Lidze Konferencji z ograniczeniami na trybunach? “Istnieje ryzyko”

UEFA prowadzi postępowanie wobec Legii Warszawa dotyczące ostatniego meczu z FC Midtjylland. Wicemistrzowie Polski być może w meczu z Aston Villą w LKE będą musieli zagrać przy ograniczonej frekwencji.

Legia Warszawa
IMAGO / RADOSLAW JOZWIAK / CYFRASPORT/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Legia Warszawa
  • Mecz Legii Warszawa z Aston Villą w LKE może być ograniczony przez UEFA
  • Chodzi o zmniejszenie możliwej frekwencji na trybunach
  • Wicemistrzowie Polski wydali w tej sprawie komunikat

“Istnieje ryzyko”

Legia Warszawa dzięki zwycięstwu w serii rzutów karnych nad FC Midtjylland na jesień będzie mogła zagrać w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Wicemistrzowie Polski w grupie zmierzą się z Aston Villą, AZ Alkmaar oraz HSK Zrinjski z Bośni i Hercegowiny. Jednak w przypadku tego pierwszego starcia na trybunach być może nie będzie mógł zasiąść komplet publiczności. Wszystko przez możliwą karę UEFA po meczu z Duńczykami.

Klub wykorzystuje wszelkie możliwe instrumenty, aby wszystkie miejsca na stadionie podczas meczu z Aston Villa FC były dostępne dla kibiców. Istnieje jednak ryzyko, że decyzja organów UEFA może ograniczyć nam pulę biletów dostępnych do sprzedaży. W związku z tym klub informuje, że sprzedaż biletów oraz pakietów na mecze fazy grupowej Ligi Konferencji Europy UEFA rozpocznie się po otrzymaniu wiążącej decyzji organów UEFA – czytamy w komunikacie Legii.

Czytaj więcej: Zwycięzca Złotej Piłki docenia Lewandowskiego. “Chylę przed nim czoła”

Komentarze