Kun analizuje przegraną. “Brakowało jakości”

Legia Warszawa nie zdołała wywieźć ani punktu ze stadionu AZ Alkmaar (0:1). Po ostatnim gwizdku z mediami rozmawiał zawodnik Wojskowych, Patryk Kun.

Patryk Kun
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Patryk Kun
  • AZ Alkmaar pokonało u siebie Legię Warszawa w meczu Ligi Konferencji
  • Dla Wojskowych to pierwsza porażka w tej edycji turnieju
  • Po zakończeniu spotkania wypowiedzi udzielił Patryk Kun

“Nie zamartwiajmy się, w kolejnym meczu będzie lepiej”

Legia Warszawa w czwartek odnotowała pierwszą porażkę w tej edycji Ligi Konferencji. Wojskowi przegrali z AZ Alkmaar (0:1). Późną nocą nagłówki skradły sytuacje pozaboiskowe, ale bezpośrednio po ostatnim gwizdku Patryk Kun mówił jednak stricte o spotkaniu.

Wyrównany mecz, momentami na naszą korzyść. Brakowało nam trochę jakości pod polem karnym rywala, ostatniego podania i wykończenia akcji – uważa wahadłowy Legii. – Graliśmy dobrze w pressingu. Popełniliśmy jednak kilka niepotrzebnych strat. Zabrakło tego czegoś w ostatnich fazach akcji – dodał.

POLECAMY TAKŻE

28-latek się jednak nie zamartwia. Liczy na wyciągnięcie wniosków i odnotowanie lepszych wyników w kolejnych spotkaniach. 

– Musimy przeanalizować ten mecz i zobaczyć, co nie zagrało. Nie zamartwiamy się. W obu ostatnich meczach zabrakło nam wykończenia. Będziemy dalej podążać naszą drogą i jestem pewny, że w kolejnym meczu będzie lepiej – powiedział.

Kun w tym sezonie rozegrał już 18 spotkań. Zanotował w nich cztery asysty.

Czytaj więcej: Runjaić szuka pozytywów po porażce. “Mieliśmy momenty”.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze