Legia zagrała dobry mecz mimo porażki. “Powalczyliśmy z nimi”

Ernest Muci strzelił pięknego gola w wyjazdowym spotkaniu Legii Warszawa z Aston Villą, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa. Anglicy ostatecznie wygrali 2:1 z wicemistrzem Polski w meczu Ligi Konferencji. - Uważam, że się im postawiliśmy - powiedział Albańczyk w wywiadzie dla Viaplay.

Ernest Muci
Obserwuj nas w
IMAGO / Piotr Kucza / FotoPyK / Newspix.pl Na zdjęciu: Ernest Muci
  • Ernest Muci zdobył cudowną bramkę na Villa Park
  • Legia Warszawa mimo to przegrała 1:2 z Aston Villą
  • Ernest Muci uważa, że Wojskowi rozegrali bardzo dobry mecz

Ernest Muci: Myślę, że zagraliśmy bardzo dobry mecz

Legia Warszawa przegrała 1:2 z Aston Villą w wyjazdowym spotkaniu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji i o awans do play-offów powalczy w ostatniej serii gier. Wojskowi mimo wszystko zaprezentowali się dzisiaj bardzo dobrze, a trafienie Ernesta Muciego było ozdobą tego meczu. Siedmiokrotny reprezentant Albanii zaraz po ostatnim gwizdku udzielił wywiadu Piotrowi Domagale na antenie “Viaplay”.

Myślę, że zagraliśmy bardzo dobry mecz. Może powinniśmy być nieco bardziej ostrożni w defensywie w niektórych sytuacjach. Aston Villa to zespół z Premier League, potrafi ukarać, wykorzystać najprostszy błąd i to dzisiaj zrobiła – powiedział Ernest Muci.

POLECAMY TAKŻE

Musimy teraz skupić się na Ekstraklasie i meczu z Alkmaar. Od kilku dni, gdy przygotowywaliśmy się do tego spotkania, mówiliśmy sobie, że musimy wywierać na nich presję. Chcieliśmy pokazać nasz ofensywny styl gry. Uważam, że się im postawiliśmy, ale Aston Villa to bardzo dobra drużyna. Ukarali nas za błędy – dodał.

Wiemy, jak ciężko się gra na tym stadionie. Aston Villa w Premier League w zasadzie wygrywa każdy mecz, a my z nimi powalczyliśmy. Na pewno nasza pewność siebie wzrośnie po tym spotkaniu – zakończył 22-latek.

Komentarze