Zapadła decyzja ws. występu Zielińskiego przeciwko Legii

Piotr Zieliński
Pressfocus Na zdjęciu: Piotr Zieliński

W czwartek Napoli zagra z Legią Warszawa. Obie drużyny zmierzą się w ramach 3. kolejki Ligi Europy. Piotr Zieliński nie dokończył niedzielnego spotkania z powodu bólu pleców. Luciano Spaletti już podjął decyzję, co z występem Polaka w najbliższym meczu.

  • Luciano Spaletti podjął decyzję w sprawie występu Zielińskiego przeciwko Legii
  • Polak zmaga się z kontuzją pleców
  • Uraz wymaga jednak dalszej obserwacji

Piotr Zieliński nie zagra przeciwko Legii Warszawa

W niedzielę Napoli ograło Torino (1:0). Po 70 minutach z boiska zszedł jednak Piotr Zieliński. Wówczas Polak pokręcił głową i z grymasem bólu wypisanym na twarzy usiadł na ławce rezerwowych. Stąd też nasunęły się pytania czy pomocnik wystąpi w czwartkowym meczu 3. kolejki Ligi Europy. Azzurri znajdują się w nie najlepszym położeniu. Dotychczas uzbierali zaledwie oczko, dzięki remisowi z Leicester (2:2).

Z upływem kolejnych dni w końcu zapadła decyzja w sprawie reprezentanta Biało-czerwonych. Z wieści przekazanych przez Szymona Boruczucha z TVP Sport wynika, że “Zielik” obejrzy poczynania swoich kolegów z trybun.

Sztab medyczny klubu nie zamierza ryzykować pogłębienia urazu pleców. Piotr Zieliński doznał już drugiej kontuzji od startu sezonu. We wrześniu nie wziął udziału w eliminacjach do mundialu z powodu stłuczonego mięśnia uda. Tymczasem znów musi zmagać się z przeciwnościami losu, jednak wygląda na to, że jego przerwa od gry nie powinna przekroczyć tygodnia.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 13:04.

Przeczytaj również: Fani Legii Warszawa nie wejdą na stadion Napoli

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze