Azzurri mają kłopot przed starciem z mistrzami Polski

Victor Osimhen
fot. PressFocus Na zdjęciu: Victor Osimhen

SSC Napoli zmierzy się w czwartek z Legią Warszawa w Lidze Europy. La Gazzetta dello Sport poinformowała, że Azzurri będą musieli radzić sobie w boju z mistrzami Polski bez Victora Osimhena.

  • Bardzo interesująco zapowiada się czwartkowa potyczka Legia – Napoli
  • Luciano Spalletti może mieć kłopot przed starciem z Wojskowymi w ofensywie
  • Azzurri w boju z legionistami będą musieli radzić sobie prawdopodobnie bez Victora Osimhena i Lorenzo Isnigne

Osimhen przegapi starcie z Legią

SSC Napoli w roli zdecydowanego faworyta podejdzie do starcia z zespołem Marka Gołębiewskiego. W każdym razie lider ligi włoskiej nie będzie mógł w boju z Legią skorzystać z usług swojego kluczowego zawodnika.

Osimhen nie mógł wystąpić w niedzielnym starciu z Salernitaną w Serie A, na co wpływ miała sytuacja zdrowotna piłkarza. Były zawodnik Lille narzekał ostatnio na uraz łydki. Włoscy dziennikarze przekonują, że Nigeryjczyka z tego powoidu zabraknie w boju z Wojskowymi.

Niepewny występu przeciwko Legii jest również Lorenzo Insigne. Tym samym szkoleniowiec Azzurrich może mieć twardy orzech do zgryzienia, chcąc znaleźć alternatywne rozwiązania do obsadzenia ataku Napoli na bój z przedstawicielem PKO Ekstraklasy. Możliwe, że zagra Andrea Petagna.

Legia jest aktualnie liderem w tabeli grupy z dorobkiem sześciu punktów na koncie. Na drugiej pozycji plasuje się natomiast team z Serie A, legitymując się dorobkiem czterech oczek. W pierwszym boju między Wojskowymi a Napoli górą byli neapolitańczycy, którzy zwyciężyli 3:0.

Czytaj więcej: Roma – Milan: Rossoneri zweryfikowali Mourinho, Ibrahimović podbił Rzym

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 14:21.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze