Znakomita passa Rayo Vallecano na swoim stadionie

Gracze Elche
PressFocus Na zdjęciu: Gracze Elche

W spotkaniu La Liga Rayo Vallecano ograło Elche CF 2:1 (1:1). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Mario Hernandez i Randy Nteka. W tej kampanii gracze gospodarzy grali u siebie już czterokrotnie i zawsze triumfowali ze swoimi rywalami.

Niedzielny mecz dobrze rozpoczął się dla zawodników Elche CF, którzy prowadzili od 14. minuty. Gola strzałem zza pola karnego zdobył Lucas Boye i Rayo Vallecano musiało odrabiać straty.

Niecały kwadrans potem gospodarze wyrównali. Santi Comesana przytomnie dostrzegł Mario Hernandeza, a ten celnie główkował obok golkipera rywali.

Dziesięć minut po przerwie mogło być 2:1 dla Rayo Vallecano. Na uderzenie zdecydował się Alvaro Garcia, ale na posterunku był Kiko Casilla, który poradził sobie z tym strzałem.

Gospodarze dopięli jednak swego. Niedługo potem na listę strzelców wpisał się Nteka, który bardzo dokładnie przymierzył z dystansu.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze triumfowali 2:1.