Weteran przedłużył kontrakt z Villarreal

Villarreal w oficjalnym komunikacie poinformował, że Raul Albiol przedłużył kontrakt z klubem. 37-letni weteran hiszpańskiej piłki będzie kontynuował swoją karierę jeszcze przez przynajmniej jeden sezon.

Raul Albiol
PressFocus Na zdjęciu: Raul Albiol
  • Raul Albiol mimo 37 lat nie planuje kończyć kariery
  • Villarreal poinformował, że przedłużył umowę z Hiszpanem
  • Nowy kontrakt będzie obowiązywał do czerwca 2024 roku

Raul Albiol na dłużej w Villarreal

Raul Albiol jest doświadczonym obrońcą z imponującym dorobkiem w europejskiej piłce nożnej. Od czasu przybycia do Villarreal rozegrał w sumie 155 oficjalnych meczów dla klubu, będąc jednym z kapitanów drużyny, która sięgnęła po puchar Ligi Europy w 2021 roku i prowadząc Żółtą Łódź Podwodną do półfinału Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie.

W swojej karierze rozegrał ponad 700 meczów dla innych czołowych klubów, takich jak Real Madryt, SCC Napoli, Valencia CF i Getafe CF. Był reprezentantem Hiszpanii w najlepszym okresie jej historii, w którym zdobył dwa mistrzostwa Europy (2008 i 2012) oraz mistrzostwo świata (2010).

W Villarreal Albiol gra od lipca 2019. Hiszpański klub w środę oficjalnie poinformował, że defensor, któremu obecna umowa kończyła się w czerwcu, podpisał nową. Będzie ona obowiązywać do czerwca 2024 roku.

Zobacz również: Trzy kluby walczą o zakontraktowanie Sergio Busquetsa

Komentarze