Real rozegra ważne mecze bez filarów defensywy?

Ferland Mendy i David Alaba wciąż nie wrócili do pełni sił i trenują indywidualnie. Media przewidują, że obu obrońców Realu Madryt może zabraknąć w ważnych meczach przeciwko Liverpoolowi oraz Barcelonie.

David Alaba
PressFocus Na zdjęciu: David Alaba
  • Alaba i Mendy nadal leczą kontuzje
  • Obaj powinni wrócić do gry za kilka dni
  • Nie ma jednak pewności, czy wystąpią przeciwko Liverpoolowi i Barcelonie

Mendy i Alaba nadal trenują indywidualnie

Piłkarze Realu Madryt dostali wolne po niedzielnym meczu z Realem Betis. W środę wrócili już do treningów, ale Ferland Mendy i David Alaba wciąż nie biorą udziału w zajęciach z grupą. Dwóch kluczowych graczy Królewskich nadal trenuje indywidualnie na siłowni.

Media mają spore wątpliwości, czy obaj zdążą na następny mecz Realu z Espanyolem w Primera Division, a także stawiają duży znak zapytania przy ich występie przeciwko Liverpoolowi i Barcelonie w przyszłym tygodniu.

Mendy został kontuzjowany w meczu z Atletico Madryt pod koniec stycznia i był poza grą przez pięć tygodni. Marca twierdzi, że francuski obrońca miał być wyłączony z gry maksymalnie sześć tygodni, a to może dawać nadzieję, że jednak będzie gotowy na nadchodzące hity.

W międzyczasie Alaba doznał urazu w pierwszym meczu z Liverpoolem w Lidze Mistrzów i oczekuje się, że wróci w podobnym czasie. Jednak ze względu na niedawne problemy zdrowotne defensora, Real Madryt nie planuje przyspieszać jego powrotu na boisko.

Zobacz również: Media: tylko Xavi chce zatrzymać doświadczonego pomocnika

Komentarze