Real Madryt z dwoma przypadkami zakażeń koronawirusem

Casemiro, Marcelo i Luka Modrić
fot. PressFocus Na zdjęciu: Casemiro, Marcelo i Luka Modrić

Real Madryt poinformował, że pozytywne wyniki na COVID-19 mieli Luka Modrić i Marcelo. Zawodnicy prawdopodobnie będą musieli przejść kwarantannę. Na razie nie wiadomo jak długo będą wyłączeni z gry.

  • Real Madryt do końca 2021 roku ma do rozegrania dwa spotkania
  • Prawdopodobnie w tym roku nie zagrają już Luka Modrić i Marcelo
  • Carlo Ancelotti ma zatem dużo kłopot przed starciami z Cadiz i Atletic Bilbao

Raal Madryt z problemem

Real Madryt za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował o tym, że dwaj zawodnicy z powodu zakażeń koronawirusem będą musieli podać się procesowi samoizolacji. Dla ekipy ze stolicy Hiszpanii to poważny kłopot.

Szczególnie absencja Luki Modricia może być odczuwalna w trakcie spotkań z udziałem Los Blancos. Chorwacki pomocnik w tej kampanii jest motorem napędowym zespołu. W starciu przeciwko Atletico Madryt został wybrany najlepszym piłkarzem meczu. Oprócz Modricia nie będzie mógł grać również Marcelo.

Komunikat madryckiego klubu na temat zakażeń był bardzo lapidarny. W związku z tym nie wiadomo, ile testów zostało przeprowadzonych. Nie wiadomo też, jak długo dwójka zawodników będzie wyłączona z gry.

“Real Madryt informuje, że Marcelo i Luka Modrić uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19” – czytamy w wiadomości.

Królewscy po rozegraniu siedemnastu ligowych spotkań są liderami rozgrywek. Real legitymuje się dorobkiem 42 punktów na koncie. Tymczasem w najbliższy weekend stołeczny team zmierzy się w roli gospodarza z Cadiz.

Czytaj więcej: Real Madryt podjął ostateczną decyzję ws. losowania Ligi Mistrzów

Real Madryt
Cadiz
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19. grudnia 2021 20:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze