Real Madryt czeka na powrót Gulera. Są nowe informacje

Turecki dziennikarz Yagiz Sabuncuoglu donosi, że Arda Guler jest bliski powrotu do treningów wraz z całym zespołem Realu Madryt. Reprezent Turcji po dołączeniu do drużyny Królewskich latem tego roku wciąż czeka na swój debiut.

Arda Guler
Obserwuj nas w
IMAGO / AFLOSPORT Na zdjęciu: Arda Guler
  • Guler po letnim transferze wciąż leczy kontuzje
  • Gracz nie zdołał jeszcze zadebiutować w Realu
  • Ma to nastąpić w najbliższych tygodniach

Guler wraca do zdrowia. Turek wkrótce zadebiutuje w Realu Madryt

Głównym celem Realu Madryt przed letnim oknem transferowym było sfinalizowanie transferu Jude Bellinghama przy ogromnym zainteresowaniu ze strony gigantów Premier League, takich jak Liverpool, Manchester City i Chelsea. Królewscy dopięli swego i sprowadzili Anglika na Santiago Bernabeu.

Jednak odejście Karima Benzemy sprawiło, że Los Blancos musieli łatać dziury w ofensywie improwizując. Ostatecznie zdecydowali się na transfer utalentowanego reprezentanta Turcji Ardy Gulera. Turek po transferze do Madrytu szybko doznał kontuzji.

Po czasie Guler znalazł się w kilku meczach Realu Madryt na ławce rezerwowych, ale w pewnym momencie doznał nawrotu kontuzji i znów został odsunięty od składu. Piłkarz wciąż czeka na swój debiut.

Według najnowszych doniesień Yagiza Sabuncuoglu wynika, że reprezentant Turcji jest bliski powrotu do treningów z całym zespołem. Guler powoli, ale skutecznie wraca do zdrowia po kontuzji i w najbliższych tygodniach powinien zadebiutować w barwach Realu.

Zobacz również: Dobre wieści dla Milanu. Ważny zawodnik bliski powrotu do gry

Komentarze