Kolejny piłkarz Realu z nowym kontraktem

Casemiro
Casemiro PressFocus

Casemiro jest kolejnym zawodnikiem Realu Madryt, który zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu z klubem. Królewscy w opublikowanym w piątek oficjalnym komunikacie poinformowali o zawarciu nowej umowy, która będzie obowiązywała do czerwca 2025 roku.

  • Casemiro podpisał w piątek nowy kontrakt z Realem Madryt
  • Nowa umowa brazylijskiego pomocnika będzie obowiązywała do 2025 roku
  • Do tej pory Casemiro w barwach Realu Madryt wystąpił w 288 spotkaniach

Casemiro przedłużył kontrakt z Realem Madryt

29-letni Casemiro od dłuższego czasu jest jednym z kluczowych zawodników klubu ze stolicy Hiszpanii. Do zespołu Realu Madryt trafił w lipcu 2013 roku za sześć milionów euro z FC Sao Paulo. W międzyczasie jeden sezon spędził na wypożyczeniu w portugalskim FC Porto.

Do tej pory Casemiro wystąpił w barwach Królewskich w 288 spotkaniach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Zdobył w nich 30 bramek i dołożył 25 asyst. Aktualnie jest także podstawowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Carlo Ancelottiego.

Ostatnie miesiące są bardzo intensywne w biurach Realu Madryt, jeżeli chodzi o kwestie nowych umów dla zawodnika. W tym roku nowe kontrakty z klubem podpisali również Luka Modrić (2022), Lucas Vazquez (2024), Nacho Rodriguez (2023), Dani Carvajal (2025), Thibaut Courtois (2026), Karim Benzema (2023 i ostatnio Federico Valverde (2027).

Zobacz także: Real Madryt z drugą ofertą za Mbappe. Więcej nie będzie

Komentarze