Real ma plan na wypożyczonego gracza. Może zastąpić Asensio

Z uwagi na ograniczoną rolę w zespole Marco Asensio nie zamierza przedłużać wygasającego kontraktu z Realem Madryt. Skrzydłowy może zostać w ekipie Królewskich zastąpiony Brahimem Diazem, wracającym z wypożyczenia do Milanu.

Brahim Diaz
fot. PressFocus Na zdjęciu: Brahim Diaz
  • Marco Asensio nie przedłuży wygasającej umowy z Realem Madryt
  • Na Santiago Bernabeu zastąpić go może Brahim Diaz
  • Milan nie zamierza się poddawać i spróbuje wykupić skrzydłowego

Królewscy przekonają Diaza do pozostania?

Marco Asensio w ostatnich miesiącach udowodnił swoją wartość, a Real Madryt dążył do zatrzymania go na Santiago Bernabeu. Skrzydłowy chciał otrzymać gwarancję, że w kolejnym sezonie będzie odgrywał większą rolę w zespole. Takowej nie otrzymał, dlatego nie zamierza przedłużać wygasającego kontraktu i latem zmieni pracodawcę.

Dla Królewskich reprezentant Hiszpanii był bardzo ważnym rezerwowym, który po wejściach na boisko potrafił odmienić losy meczu. Nie ulega wątpliwościom, że niebawem będzie musiał zostać odpowiednio zastąpiony.

W gabinetach Realu pojawiła się myśl, że rolę Asensio w kolejnym sezonie może przejąć Brahim Diaz, który wraca z wypożyczenia do Milanu. Jego przyszłość nie została jeszcze wyjaśniona, bowiem po udanym okresie Rossoneri chcą pozyskać go w ramach transferu definitywnego, oferując nawet 20 milionów euro.

Zobacz również: Sabitzer na zakręcie. Nie uda mu się zostać na Old Trafford

Komentarze