Prezentacja Lewandowskiego opóźniona. Barcelona wydała komunikat

Robert Lewandowski
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski czeka aż zostanie zaprezentowany na Camp Nou. Barcelona uczyni to z drobnym opóźnieniem, o czym poinformował klub.

  • Barcelona początkowo poinformowała, że Robert Lewandowski zostanie zaprezentowany na Camp Nou o 11:00
  • Polak z kibicami przywita się nieco później
  • Klub spodziewa się ogromnej frekwencji na trybunach

Barcelona spodziewa się tłumów

Robert Lewandowski spełnił tego lata swoje marzenie o grze dla klubu z La Ligi. Polaka kupiła Barcelona, która zapłaciła Bayernowi 45 milionów euro podstawy. 33-latek ma już za sobą kilka spotkań w nowym zespole, nie strzelił jeszcze gola. Te są jedynie kwestią czasu, tak jak prezentacja Lewandowskiego na Camp Nou.

Barcelona zebrała mnóstwo krytyki za swoje działania w mediach społecznościowych dotyczące przedstawienia kibicom polskiego napastnika. Lewandowski został tez skromie powitany przez Joana Laportę podczas obozu przygotowawczego w USA. Prawdziwe przywitanie kibice zgotują 33-latkowi dopiero jutro.

Piątek 5 sierpnia to dzień, w którym Barcelona zaprezentuje Lewandowskiego kibicom na Camp Nou. Tych ma być ogrom. Możliwe, ze stąd zmiana godziny prezentacji Polaka. Ta początkowo zaplanowana była na godzinę 11:00. Według najnowszy informacji przekazanych przez Barcelonę, dopiero wtedy otworzą się bramy Camp Nou. Wydarzenie zacznie się zaś o 12:30. Godzinę po rozpoczęciu prezentacji planowana jest konferencja prasowa z udziałem Lewandowskiego.

33-letni napastnik w niedzielę 7 sierpnia zagra na Camp Nou w barwach Barcelony po raz pierwszy. Rywalem w Pucharze Gampera będzie meksykański klub Pumas UNAM. 13 sierpnia to zaś data możliwego debiutu w La Lidze – przeciwko Rayo Vallecano.

Czytaj także: Komu kibicują polscy dziennikarze sportowi?

Komentarze