Mourinho może przejąć giganta La Liga

Real Madryt walczy w tym sezonie o najwyższe cele w La Lidze i Lidze Mistrzów. Niemniej klubowi działacze myślami są też przy poszukiwaniu nowego trenera.

Jose Mourinho
Obserwuj nas w
fot. Imago / Raffaele Conti / IPA Sport Na zdjęciu: Jose Mourinho
  • Real Madryt po zakończeniu trwającego sezonu trafi w ręce nowego trenera
  • Todofichajes przekonuje, że stery nad drużyną z ligi hiszpańskiej przejmie Jose Mourinho
  • Portugalczyk aktualnie pracuje w AS Romie

Real Madryt zainteresowany Jose Mourinho

Real Madryt latem będzie musiał pożegnać się z Carlo Ancelottim. Włoch przejmie reprezentację Brazylii, podejmując jednocześnie kolejne ważne wyzwanie w trakcie swojej kariery.

Tymczasem serwis Todofichajes przekazał, że władze Los Blancos są zainteresowane zatrudnieniem Jose Mourinho. Portugalczyk to jednak nie jedyny kandydat do pracy w klubie z Hiszpanii. Alternatywą ma być Xabi Alonso, który ostatnio wyróżnia się świetną pracą w Bayerze Leverkusen.

POLECAMY TAKŻE

Niemiecki klub nie chce rozstawać się ze swoim szkoleniowce. W związku z tym według przedstawicieli mediów realniejszym wariantem wydaje się Mourinho. Tym bardziej że portugalski trener ma dobre relacje z prezydentem klubu Florentino Perezem.

Mourinho od 2021 roku prowadzi AS Romę. Aktualny kontrakt Portugalczyka obowiązuje do 2024 roku. Wcześniej znany trener prowadził między innymi: Tottenham, Manchester United, chelsea, Real Madryt, Inter Mediolan czy FC Porto.

Real Madryt wygra w tym sezonie mistrzostwo Hiszpanii?

Tak 80%
Nie 18%
Nie mam zdania 2%
288+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

Komentarze