Modrić zdominował plebiscyt, siódme zwycięstwo z rzędu

Luka Modrić po raz kolejny może pochwalić się zwycięstwem w plebiscycie na najlepszego piłkarza sezonu w Chorwacji. Legenda Realu Madryt nie ma sobie równych od lat.

Luka Modrić
IMAGO / Dan Weir Na zdjęciu: Luka Modrić
  • Luka Modrić to jeden z najwybitniejszych chorwackich zawodników w historii
  • Pomocnik Realu Madryt po raz kolejny został wybrany najlepszym piłkarzem w tym kraju
  • To siódmy z rzędu i jedenasty w karierze triumf 37-latka w tym plebiscycie

Luka Modrić po raz kolejny doceniony

Luka Modrić zgodnie z przewidywaniami został wybrany najlepszym chorwackim piłkarzem sezonu. To siódmy z rzędu i jedenasty w karierze triumf środkowego pomocnika w tym prestiżowym plebiscycie.

Kapitan reprezentacji Chorwacji w poprzedniej kampanii wygrał Puchar Króla z Realem Madryt, a z drużyną narodową sięgnął po brązowy medal mistrzostw świata, a także dotarł do finału Ligi Narodów.

37-latek kilka tygodni temu przedłużył kontrakt z Królewskimi do końca sezonu 2023/2024. Dla bardzo doświadczonego zawodnika będzie to dwunasty sezon spędzony na Estadio Santiago Bernabeu.