Oezil zdradził kulisy odejścia z Realu Madryt. “Zalałem się łzami”

Mesut Oezil kilka dni temu oficjalnie poinformował o zakończeniu kariery piłkarskiej. 34-letni pomocnik w najnowszym wywiadzie wrócił wspomnieniami do swojego pobytu w Realu Madryt.

Mesut Oezil
PressFocus Na zdjęciu: Mesut Oezil
  • Mesut Oezil ma dobre wspomnienia z Realu Madryt
  • Niemiec przyznał, iż był szczęśliwy na Santiago Bernabeu
  • 34-latek zdradził, że zalał się łzami, gdy opuścił stolicę Hiszpanii

“Musieliśmy szukać nowego klubu, a to było dla mnie trudne”

Mesut Oezil w wieku 34 lat oficjalnie zawiesił buty na kołku. Ofensywnego pomocnika w ostatnim czasie trapiły kontuzje, dlatego postanowił zakończyć karierę piłkarską. 92-krotny reprezentant Niemiec w najnowszym wywiadzie powspominał swój pobyt w Realu Madryt, gdzie spędził lata 2010-2013.

Byłem bardzo szczęśliwy w Madrycie. Bardzo, ale to bardzo szczęśliwy. Moim zdaniem Jose Mourinho jest najlepszym trenerem tego wieku. To była wielka frajda grać pod jego wodzą z takimi zawodnikami jak m.in. Cristiano Ronaldo, który dla mnie jest najlepszy w historii. Obaj bardzo dobrze się dogadywaliśmy na boisku, to było idealne połączenie – powiedział Mesut Oezil.

Odejście z Realu Madryt? Powstał konflikt pomiędzy panem Florentino Perezem, moim ojcem i moim agentem. Musieliśmy szukać nowego klubu. To było dla mnie trudne. W momencie, gdy samolot wystartował na lotnisku w Madrycie, zalałem się łzami – dodał Niemiec.

Komentarze