Media: dziś poznamy oficjalną diagnozę ws. kontuzji Gaviego. Barca wściekła

Fabrizio Romano informuje, że w poniedziałek zostanie ogłoszona oficjalna diagnoza w sprawie kontuzji Gaviego, Dziennikarz dodaje, że FC Barcelona jest wściekła na selekcjonera Hiszpanii nie rozumiejąc jego decyzji, dlaczego pomocnik musiał grać w tym pojedynku.

Pablo Gavi
Obserwuj nas w
IMAGO / Marca Na zdjęciu: Pablo Gavi
  • Gavi doznał fatalnej kontuzji
  • Dla pomocnika sezon może być już skończony
  • Barcelona jest wściekła na selekcjonera

FC Barcelona nie rozumie decyzji De la Fuente

Gavi doznał fatalnej kontuzji w meczu reprezentacji Hiszpanii z Gruzją. Nieoficjalnie mówi się, że gracz uszkodził więzadła krzyżowe w kolanie i czeka go około ośmiu miesięcy pauzy w grze. Taka diagnoza spowoduje, że w tym momencie sezon dla pomocnika już się skończy. Ominą go również przyszłoroczne mistrzostwa Europy.

Fabrizio Romano donosi, że w poniedziałek poznamy oficjalną diagnozę w sprawie kontuzji Gaviego, a rokowania nie są dobre. Pomocnik Barcelony jest załamany obecną sytuacją i płakał w szatni.

Dziennikarz dodaje, że wściekła na całą sytuację jest FC Barcelona. Klub nie potrafi zrozumieć, dlaczego Luis de la Fuente desygnował do gry w spotkaniu przeciwko Gruzji tak istotnego gracza jak Gavi, mając zapewniony awans.

Mundo Deportivo dodaje również, że dla Blaugrany żadnym pocieszeniem jest rekompensata od FIFA, która w przypadku potwierdzenia się pierwszych diagnoz wypłaci jej około 4-5 mln euro w związku z tym, iż kontuzja została odniesiona podczas zgrupowania kadry. Dla klubu znacznie poważniejsza w skutkach będzie strata kluczowego zawodnika.

Zobacz również: Media: fatalne wieści dla Barcelony. Poważna kontuzja Gaviego

Komentarze