Media: fatalne wieści dla Barcelony. Poważna kontuzja Gaviego

Gavi nie dokończył niedzielnego meczu reprezentacji Hiszpanii. Pomocnik FC Barcelony doznał kontuzji kolana i przedwcześnie opuścił murawę.

Gavi
Obserwuj nas w
fot. Imago/Jose Breton Na zdjęciu: Gavi
  • Gavi przedwcześnie opuścił murawę w meczu Hiszpania – Gruzja
  • Pomocnik FC Barcelony doznał kontuzji kolana
  • Media sugerują, że nabawił się on bardzo poważnych problemów zdrowotnych

Barcelona traci kolejne ważne ogniwo

Od początku sezonu FC Barcelona mierzy się z brakami kadrowymi, które są wynikiem mniej lub bardziej poważnych problemów zdrowotnych w drużynie. Xavi Hernandez nie mógł w ostatnim czasie korzystać między innymi z Roberta Lewandowskiego, Pedriego, Frenkiego De Jonga czy Andreasa Christensena. Gdy wydawało się, że wreszcie zmierza to w dobrym kierunku, w niedzielę nastały dla Dumy Katalonii kolejne niepokojące wieści.

W meczu eliminacji do Mistrzostw Europy pomiędzy Hiszpanią a Gruzją od pierwszej minuty grał Gavi, który musiał przedwcześnie opuścić murawę. Pomocnik FC Barcelony najpierw ucierpiał w starciu z rywalem, a później źle stanął, co wykluczyło jego dalszy występ. Z boiska schodził z wielkim trudem, przy dużym grymasie na twarzy. Nie ulega wątpliwościom, że doznał urazu kolana.

Z doniesień ludzi na miejscu wynika, że sytuacja wygląda bardzo źle, a kontuzja Gaviego może być poważna. W najbliższym czasie przejdzie badania, po których zostanie postawiona oficjalna diagnoza.

Uważa się, że w przypadku Gaviego doszło do uszkodzenia więzadeł krzyżowych, a przerwa od gry może wynieść nawet osiem miesięcy.

Zobacz również: Florentino Perez zdeterminowany. Real podjął decyzję w sprawie trenera na przyszły sezon

Komentarze