La Liga: podtrzymana seria, bezlitosne Atletico poszło za ciosem

Wyniki 26. kolejki La Liga. Almeria zremisowała z Cadiz 1:1. Ekipa z Kadyksu jest zatem niepokonana już od blisko jednego miesiąca. Z kolei Atletico pokonało Valencię 3:0. Tym samym madrytczycy wygrali trzeci raz z kolei. Poniżej prezentujemy wszystkie rezultaty i zdobywców bramek.

Fali
PressFocus Na zdjęciu: Fali

Dwa remisy, wiktorie Celty i Atletico

Almeria grała z Cadiz. Po pierwszej połowie potyczki na Estadio de los Juegos Mediterraneos było 0:0. Prowadzenie gościom kilka minut po zmianie stron dał Roger Marti. Wyrównał z karnego już w doliczonym czasie gry Gonzalo Melero i ten mecz zakończył się remisem 1:1. Potem Rayo Vallecano podejmowało Gironę. Po ciekawym widowisku gospodarze podzielili się oczkami z gośćmi (2:2).

Espanyol mierzył się z Celtą Vigo. Katalończycy nie wykorzystali atutu własnego stadionu i przegrali 1:3. Ekipa z Vigo jest zatem niepokonana w La Liga od 12 lutego. Atletico Madryt stanęło w szranki z Valencią. Podopieczni Diego Simeone nie dali Nietoperzom żadnych szans i zwyciężyli aż 3:0. Madrytczycy są na trzeciej lokacie, a Los Che zajmują dopiero 17. miejsce.