Trzech ważnych graczy może latem opuścić Real Madryt

Sytuacja trzech piłkarzy Realu Madryt wciąż nie jest klarowna. Niepewni swojej przyszłości są Marco Asensio, Dani Ceballos i Nacho Fernandez. Niewykluczone, że cała trójka odejdzie z ekipy Królewskich.

Dani Ceballos
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Dani Ceballos
  • Real Madryt pracuje wciąż nad przedłużaniem kontraktów zawodników, którym umowy wygasają wraz z końcem sezonu
  • Niepewna jest wciąż sytuacja Marco Asensio, Daniego Ceballosa i Nacho Fernandeza
  • Wszyscy trzej wciąż nie zdecydowali, czy w przyszłym sezonie będą kontynuować karierę w Madrycie

Królewscy czekają na decyzję trzech piłkatzy

Powoli klaruje się sytuacja kadrowa Realu Madryt na nowy sezon. Włodarze klubu doszli już do porozumienia z Luką Modriciem, Tonim Kroosem i Karimem Benzemą. Wciąż jednak do rozwiązania pozostaje kwestia przyszłości Daniego Ceballosa, Marco Asensio i Nacho Fernandeza. Kontrakty całej trójki wygasają 30 czerwca. 

Najbliższy podpisania nowej umowy jest Marco Asensio. Rola Hiszpana w drużynie wzrosła w ostatnich tygodniach, a on sam wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do klubu. Mimo to skrzydłowy chciałby być bardziej znaczącą postacią w drużynie. 

Pozostała dwójka wciąż nie zdecydowała, czy chce grać dalej w Realu Madryt. Nacho traktowany jest jako legenda Królewskich, jednak regularną grą w wyjściowym składzie kusi go Inter Mediolan. Obrońca otrzymał ofertę przedłużenia umowy o rok z opcją dodatkowego roku. 

Więcej minut na murawie chce spędzać Dani Ceballos. Hiszpan ma wiele ofert ze strony różnych klubów, głównie z Włoch, a także m.in. od Realu Betis i zespołów z Arabii Saudyjskiej. Pomocnik otrzymał ofertę nowego kontraktu najpóźniej, co mocno go rozczarowało. Z tego względu wielu dziennikarzy uważa, że opuści on ekipę Los Blancos.

U nas również: Aston Villa pracuje nad wzmocnieniami. Idą po dwóch piłkarzy Realu

Komentarze