Koniec trzyletniej przygody. Pomocnik wraca do Madrytu

Real Madryt oficjalnie poinformował, że Brahim Diaz zakończył swoją przygodę w Mediolanie i po trzech sezonach gry dla Milanu wraca do stolicy Hiszpanii. Zgodnie z komunikatem klubu prezentacja zawodnika odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Brahim Diaz
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Brahim Diaz

  • Real Madryt ogłosił spodziewany powrót – Brahim Diaz znowu założy koszulkę Los Blancos
  • 23-latek poprzednie trzy sezony spędził na wypożyczeniu w Milanie
  • Jednokrotny reprezentant Hiszpanii podpisze z Królewskimi nowy kontrakt

Real Madryt. Brahim Diaz wraca z wypożyczenia

Brahim Diaz zamienił Manchester City na Real Madryt w styczniu 2019 roku. Królewscy zapłacili za niego 17 milionów euro. We wrześniu 2020 roku ofensywny pomocnik został wypożyczony do AC Milan. W Mediolanie ostatecznie spędził aż trzy sezony, a podczas swojego pobytu na San Siro sięgnął po mistrzostwo Włoch.

Zgodnie z doniesieniami włoskich mediów Rossoneri mieli opcję wykupu jednokrotnego reprezentanta Hiszpanii, czemu zaprzeczali dziennikarze specjalizujący się w rynku Półwyspu Iberyjeskiego. Wobec braku konkretnej klauzuli i spełnienia potencjalnych wymagań finansowych Los Blancos, 23-latek wraca na Santiago Bernabeu.

W oficjalnym komunikacie stołecznego klubu możemy przeczytać, że “we wtorek 13 czerwca o godzinie 12:00 w Valdebebas odbędzie się prezentacja Brahima Díaza, a zawodnik podpisze kontrakt ważny do 2027 roku”.

Komentarze