Kolejne kluczowe negocjacje Realu. Gwiazdy zostaną na Santiago Bernabeu?

Real Madryt prowadzi rozmowy kontraktowe z dwoma zawodnikami, którzy niebawem powinni doczekać się długoterminowej współpracy na nowych warunkach.

Fede Valverde
Obserwuj nas w
fot. Imago/ABACAPRESS Na zdjęciu: Fede Valverde
  • Real Madryt prowadzi negocjacje kontraktowe z kolejnymi zawodnikami
  • Niebawem swoje umowy powinni przedłużyć Eder Militao i Fede Valverde
  • Obaj zwiążą się z Królewskimi do połowy 2028 roku

Królewscy kontynuują swoją strategię

Real Madryt skupia się na budowie kadry na kolejne sezony. Aktualnie wielu piłkarzy związanych jest z klubem raptem rocznym kontraktem, co mogłoby zwiastować problemy w drugiej części kampanii 2023/2024. Władze Królewskich konsekwentnie pracują nad zabezpieczeniem przyszłości swoich najważniejszych graczy.

Niedawno nowe umowy podpisał duet brazylijskich skrzydłowych – Vinicius Junior oraz Rodrygo. Obaj w najbliższym czasie nie ruszą się z Santiago Bernabeu, gdzie zamierzają kontynuować swoje kariery. Niewykluczone, że ich drogą podążą Federico Valverde oraz Eder Militao. Ta dwójka negocjuje warunki długoterminowej współpracy, a Real planuje sfinalizować te operacje jak najszybciej.

W przypadku Urugwajczyka i Brazylijczyka chodzi o umowy do połowy 2028 roku. Obaj oczywiście mogliby liczyć na solidne podwyżki, tak aby nie myśleli realnie o opuszczeniu stolicy Hiszpanii.

Zobacz również: Newcastle negocjuje transfer gwiazdy ligi saudyjskiej. Musi pilnie wzmocnić środek pola

Komentarze