Kluczowy piłkarz Realu na kwarantannie

Toni Kroos
Toni Kroos PressFocus

Bez Toniego Kroosa prawdopodobnie będzie musiał poradzić sobie Real Madryt w niedzielnym spotkaniu z Athletic Bilbao. Reprezentant Niemiec wylądowała bowiem na kwarantannie, po tym jak miał bezpośredni kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Kroos na kwarantannie

“Real Madryt informuje, że nasz zawodnik Toni Kroos przebywa na kwarantannie po kontakcie z osobą, która miała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, chociaż wszystkie testy przeprowadzone na zawodniku dały wynik negatywny” – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Reprezentant Niemiec przebywa obecnie w domu i nic nie wskazuje na to, aby mógł wystąpić w meczu z Athletic Bilbao, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. W Madrycie obawiają się także, że Kroos będzie wyłączony z gry na dłużej i nie będzie mógł również pomóc drużynie w ostatnim meczu obecnego sezonu z Villarreal, który zaplanowany jest na 23 maja.

Absencja doświadczonego pomocnika to fatalna wiadomość dla Realu Madryt, który aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli La Liga i traci do prowadzącego Atletico Madryt dwa punkty.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 16. maja 2021 18:18.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze