Jest komunikat Barcelony ws. kontuzji Gaviego. Potwierdził się czarny scenariusz

FC Barcelona w oficjalnym komunikacie poinformowała, że Gavi przeszedł badania medyczne w związku z kontuzją odniesioną w meczu Hiszpanii z Gruzją. Potwierdził się czarny scenariusz, o którym informowały hiszpańskie media.

Gavi
Obserwuj nas w
IMAGO / CordonPress Na zdjęciu: Gavi
  • Gavi przeszedł badania lekarskie
  • Pomocnik kontuzji doznał w meczu Hiszpanii z Gruzją
  • Barcelona potwierdziła zerwanie więzadeł krzyżowych w kolanie u swojego zawodnika

Gavi zerwał więzadła krzyżowe

Gavi doznał kontuzji w starciu z reprezentacji Hiszpanii z Gruzją. Pomocnik FC Barcelony najpierw ucierpiał w starciu z rywalem, a później źle stanął, co wykluczyło jego dalszy występ w tym pojedynku. Pomocnik plac gry opuszczał w grymasem bólu na twarzy.

Media bardzo szybko zaczęły informować, że gracz FC Barcelony uszkodził więzadła krzyżowe w kolanie i w tym sezonie nie zagra. Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Luis de la Fuente przyznał po meczu, że Gavi jest załamany z powodu kontuzji.

Gwiazdor w poniedziałek wrócił do klubu, gdzie przeszedł szczegółowe badania. FC Barcelona w oficjalnym komunikacie potwierdziła czarny scenariusz. – Badania przeprowadzone w poniedziałek rano u Gaviego wykazały zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie i związany z tym uraz łąkotki bocznej. Zawodnik w nadchodzących dniach przejdzie operację, po której zostanie opublikowany nowy komunikat medyczny – czytamy. Według Javiego Miguela pomocnik będzie pauzował od 7 do 9 miesięcy.

FC Barcelona jest wściekła na selekcjonera Hiszpanów, że ten postanowił desygnować do gry przeciwko Gruzji tak ważnego piłkarza jakim jest Gavi mając zapewniony awans na Euro 2024.

Zobacz również: Ancelotti waha się w sprawie przyszłości. Ma dwie opcje

Komentarze