Skandal z udziałem mistrza świata. Został oskarżony o gwałt

Jak informuje portal "Sportal.blic.rs.", Gonzalo Montiel został okarżony o dokonanie gwałtu. Potwierdziła to w czwartek jej adwokat, wyjaśniając, że czyn, o który oskarżany jest Montiel, miał miejsce 1 stycznia 2019 r., podczas urodzin piłkarza.

Gonzalo Montiel
PressFocus Na zdjęciu: Gonzalo Montiel
  • Gonzalo Montiel został oskarżony o gwałt
  • Do zbrodni miało dojść cztery lata temu podczas urodzin piłkarza
  • Prawniczka rzekomej ofiary już działa w tej sprawie

Gonzalo Montiel otrzymał zarzuty

Gonzalo Montiel to bohater całej Argentyny. W finale mistrzostw świata podchodził do decydującego rzutu karnego, który zamienił na gola. Argentyńczycy dzięki jego trafieniu zdobyli trzecie mistrzostwo świata w historii. Zasługi piłkarza wkrótce mogą pójść w zapomnienie. 26-latek bowiem został oskarżony o gwałt.

Do zdarzenia miało dojść na początku stycznia 2019 roku. Podczas imprezy urodzinowej piłkarza. Ofiara twierdzi, że została wykorzystana seksualnie przez Gonzalo Montiela i kilku jego gości. Kobieta miała być w krótkim związku z zawodnikiem Sevilii. Jak podkreślają media, kobieta lubiła zabawy z alkoholem. Podczas urodzin piłkarza miała kompletnie stracić świadomość.

Lista zarzutów wkrótce może się powiększyć. Raquel Hermida, prawniczka kobiety, twierdzi, że ta była zastraszana przez bliskich Gonzalo Montiela. Grozić jej miała nawet sama matka piłkarza.

Sprawdź także: Kolejny kandydat na nowego trenera Tottenhamu

Komentarze