Ważne wieści dla rewelacji początku sezonu La Ligi

Girona po czterech kolejkach ustępuje w tabeli La Ligi wyłącznie Realowi Madryt. jak poinformowaly hiszpańskie media, klub z Katalonii przedłużył umowę z jednym z architektów sukcesu, dyrektorem sportowym Quique Carcelem.

Quique Carcel
IMAGO / Action Plus Na zdjęciu: Quique Carcel
  • Girona to jeden z najlepiej zarządzanych klubów w Hiszpanii
  • Katalończycy zajmują drugie miejsce w tabeli La Ligi
  • Dyrektor sportowy, Quique Carcel, przedłużył niedawno umowę z klubem

Girona zatrzyma dyrektora na dłużej. Sprowadzi kolejne perełki?

Girona jest jedną z rewelacji początku sezonu. Zespół z Katalonii łączy efektowną grę z wynikami. Pod wodzą trenera Michela drużyna uzbierała dziesięć z dwunastu możliwych punktów i w tabeli ustępuje tylko Realowi Madryt.

Fani tego klubu otrzymali w tym tygodniu świetne wieści.

Jednym z architektów ostatniego sukcesu Girony jest bowiem Quique Carcel. Dyrektor sportowy pracuje w klubie od blisko dekady. Przed jego przybyciem zespół nie zdołał nawet trafić do baraży o awans do La Ligi. Od tamtej pory uczynił to pięciokrotnie, dwa razy wywalczając awans. Generalnie rzecz biorąc, zaczynający się sezon będzie dla Girony dopiero czwartym w najwyższej klasie rozgrywkowej. Carcel był rozważany tego lata choćby przez Barcelonę, ale ta ostatecznie postawiła na Deco. Hiszpańskie media poinformowały, że dyrektor zdecydował się przedłużyć kontrakt ze swoim klubem. Nowa umowa obowiązywać będzie do 2027 roku.

Carcel w ostatnim czasie sprowadził do Katalonii mnóstwo utalentowanych zawodników. Ostatnio świetnie wprowadził do La Ligi dwóch Ukraińców: Wiktora Cyhankowa i Artema Dowbyka.

Zobacz też: Kto nowym selekcjonerem Niemców? Niebawem oficjalne ogłoszenie.

Granada
Girona
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 września 2023 20:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze