FC Barcelona zgodna w temacie powrotu Messiego? “To jego dom”

Nieustannie toczą się dyskusje dotyczące ewentualnego powrotu Leo Messiego do FC Barcelony. Xavi Hernandez chciałby mieć pod swoimi skrzydłami legendarnego piłkarza.

Xavi Hernandez
fot. PressFocus Na zdjęciu: Xavi Hernandez
  • Leo Messi latem będzie mógł związać się z nowym klubem
  • Wciąż mówi się o jego ewentualnym powrocie do FC Barcelony
  • Xavi Hernandez chciałby mieć w swoich szeregach Argentyńczyka

Messi wróci do Katalonii?

Leo Messi wciąż nie zadecydował o swojej przyszłości. Latem wygasa jego kontrakt z Paris Saint-Germiain, który dotychczas nie został przedłużony. Paryżanie pragną kontynuować współpracę ze swoim gwiazdorem, lecz ten się waha. O Argentyńczyka walczą kluby spoza Europy, oferujące mu olbrzymie pieniądze.

Nieustannie mówi się także o jego ewentualnym powrocie do FC Barcelony. Przychylnie na temat tego ruchu wypowiedział się wiceprezydent hiszpańskiego giganta. Xavi Hernandez również chciałby przywitać w swoich szeregach legendarnego piłkarza.

– Myślę, że to nie jest moment, aby mówić o powrocie Leo. Łączy mnie z nim przyjaźń i często rozmawiamy, ale to nie ten moment z punktu widzenia zarówno Leo, jak i Barcelony i drużyny. Zajmujemy się tym tematem. To jego dom. Ucieszyłbym się, gdyby przybył. To najlepszy piłkarz w historii, ale to jeszcze nie moment, aby o tym rozmawiać.

– Myślę, że teraz nie działamy z korzyścią dla Leo, dla klubu i dla zespołu, który jest o krok od pucharów w erze post-Messi, która nas tak martwiła – wyjaśnia.

Zobacz również: Xavi reaguje na słowa ojca Fatiego. “Mnie interesuje Ansu, a nie jego rodzina”

Komentarze